Зведення стін з цегли основні правила


У житлових приміщеннях можна зводити різні види стін і перегородок. Можна легко зводити перегородки з бетону, гіпсокартону та будівельного цегли. На прикладі ми розглянемо зведення з червоного пористого цегли, який має величезну вагу і тому його використовують тільки на бетонній підлозі.

Зведення стін з цегли

Але перш, ніж починати будівництво, потрібно придбати якісний цегла. Його можна купити в численних будівельних супермаркетах або інтернет-магазинах. Наприклад, гарною якістю відрізняється продукція Верхневолжского цегельного заводу (ВВКЗ) — http://www.vvkz.ru/.

Тут виробляють широкий асортимент цегли практично для будь-яких завдань.

Спочатку треба звести цегляну кладку точно під розмір плану реконструкції. Для цього на вже рівну підлогу першим ділом наноситься розмітка, а потім укладається перший ряд цегли. Після цього перевіряємо за допомогою рівня прямолінійність заводки першого ряду і натягуємо направляючі стропи, за якими буде укладаються наступний ряд.

У міру укладання цегли, направляючі стропи піднімаються.

Хорошу міцність такої конструкції зможе надати правильно приготований цементний розчин, який повинен складатися з 5 частин будівельного піску з нетвердого матюкала і однієї частини цементу, куди додається вода в співвідношенні 0,5 літра води / 1 кг суміші цементу і піску.

Починаємо укладання цегли, яка вимагає акуратності. Заповнене сумішшю відстань між сусідніми цеглою не повинно перевищувати один см. Під час укладання цегли, його потрібно трохи подстуківать, прибираючи зайвий розчин і вирівнювати по натягнутих стропів. Укладається цегла в шаховому порядку. Там, де знадобиться половинка цегли, його розколюють.

Не слід готувати розчин до використання однієї години.

У будівництві використовують густий рідкий розчин, він не забезпечить потрібної міцності будується стіні. Кожен день укладайте не більше 8-10 рядів цегли, тому більшу кількість цегли може призвести до Випинання стіни. Кожний укладений ряд перевіряйте за допомогою рівня на горизонтальність і вертикальність.

Аналогічним способом закладаються вже непотрібні дверні отвори і технічні отвори. Наступним етапом обробки нашої стіни буде штукатурка. Процес штукатурки можна починати тільки після повного висихання цементного розчину в цегляній стіні.

Похожие статьи :

Новости

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Использование в строительстве и ремонте различных видов крепежных элементов является насущной по[...]
Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

В настоящее время существует немало методик и технологий, которыми пользуются строительные компа[...]
Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Каждый человек периодически задумывается о защищенности своего дома или офиса. Стандартные дверные з[...]
Счетчики: