Зручний інтер'єр кухністудіі кухня студіо фото кухні студіо


kuhnya-studio Зручний інтер'єр кухні-студії

Власники нових квартир, в яких кухня об'єднана з вітальнею, стикаються з деякими проблемами оформлення та облаштування простору. Справа в тому, що треба створити такий інтер'єр, який одночасно був би зручним і для відпочинку і для кухонної роботи. Зазвичай не виникає складнощів дизайнерського характеру — придумати цікавий проект, який поєднував би в собі обидва призначення кімнати, не так-то складно. По-перше, зараз можна замовити меблі за індивідуальними розмірами та ескізами.

По-друге, вбудовуване обладнання ідеально підходить для інтер'єру кухні-студії, оскільки спеціальні панелі роблять його не відрізнятись від інших шаф. Єдина тонкість полягає в тому, що прилади, якими господарі користуються щодня, теж повинні гармонійно поєднуватися з обстановкою. Знайти цікаві варіанти допоможе асортимент інтернет-магазину побутової техніки.

Оцініть загальний стиль кімнати, щоб придбати ідеальні предмети обладнання для кухні.

kuhnya-studio_2 Зручний інтер'єр кухні-студії

Кухня-студія практично завжди ділиться на два сектори: для готування і для відпочинку. Умовний поділ на зони можна здійснити за допомогою обіднього столу або барної стійки. «Робоча» зона оснащується всіма необхідними кухонними пристосуваннями, а от у вітальні встановлюється теле-та аудіоапаратура. І ось в цей момент виникає певний дисонанс. Уявіть, що хтось із членів сім'ї дивиться телевізор, а в цей час на кухні готують вечерю. Значний шум, який виробляє під час роботи побутова техніка, навряд чи зможе гарантувати комфорт.

Уникнути таких ситуацій допоможе обладнання, виробники якого подбали про те, щоб знизити рівень шуму. Це властивість техніки найвищого класу, яка також відрізняється високою потужністю і продуманим функціоналом. Якщо об'єднана кімната призначена ще й для сну, треба подумати про обладнання, яке буде працювати вночі.

Наприклад, роботи посудомийної машини часто запускають саме на ніч, а холодильник взагалі працює цілодобово. Сон домочадців не потривожить холодильник Miele, який буде виконувати свої функції дуже тихо. Висока ціна техніки елітного рівня виправдовується спокоєм і комфортом членів сім'ї.

Якщо ви вирішили довірити оформлення інтер'єру дизайнеру, обов'язково ознайомтеся з проектом до того, як його почнуть втілювати в життя. Тільки господарі зможуть об'єктивно оцінити, наскільки пропонована ідея буде зручна конкретно для їх сім'ї.

Похожие статьи :

Новости

Дизайн интерьера в стиле прованс.

Дизайн интерьера в стиле прованс.

Прованский стиль в интерьере характеризуется как бы выцветшими на солнце оттенками с отдельными вкра[...]
Покупаем угловой диван в интернет-магазине: что нужно помнить

Покупаем угловой диван в интернет-магазине: что нужно помнить

Двадцать первое столетие – это время, когда каждый из нас может купить все, что ему нужно даже не вы[...]
Канализационные пластиковые люки - практичность и органичность для сада или парка

Канализационные пластиковые люки - практичность и органичность для сада или парка

Люки канализационные полимерные (садовые) – современное решение в комплектации подземных коммуникаци[...]
Счетчики: