Зимовий ремонт в новобудові


3560Думка, що ремонт не варто робити взимку, помилково. Деяким просто зручно провітрювати приміщення, не відриваючись від процесу, але багато оздоблювальні роботи бояться протягів. У холодну пору року не виникне бажання відкрити вікно, тим самим створити протяг.

Якщо квартира знаходиться в новобудові і ви в ній ще живете і кімнатна температура не нижче п’ятнадцяти градусів, можна сміливо починати ремонт, не чекаючи поки прийде весна.

Якщо в новобудові повітря зайво вологе або кімнатна температура нижче п’ятнадцяти градусів, в цьому випадку слід використовувати теплові гармати або додаткові кошти обігріву.

Головне, щоб в приміщення було створено умова постійної температури (не нижче п’ятнадцяти градусів) і вологості повітря. Також слід запобігти появі протягів, так як деякі матеріали, наприклад, як штукатурні суміші або фарби деформуються при замерзанні і втрачають свої властивості.

Так під час проведення штукатурних робіт, заливання і висихання стяжки, фарбування стін і стель, укладання кахлю, проведення робіт з використанням будівельного розчину не рекомендується відкривати вікна і створювати в приміщенні протяг.

Ще однією з головних умов зимового ремонту є правильне зберігання та транспортування будівельних матеріалів.

Купуючи будівельні матеріали, уважно вивчіть інформацію, зазначену на упаковці. У наш час багато будівельні суміші, лаки і фарби випускаються в декількох модифікаціях, існують і такі, які можна і потрібно використовувати при низькій температурі.

Переконайтеся, що матеріали правильно зберігалися, і їх транспортування була здійснена в сприятливому для них температурному режимі.

Напоследок немного приятных новостей для жителей красивого города Днепропетровск. Сейчас строительство домов в Днепропетровске идёт полным ходом, и квартире там не самые то и дорогие. Посмотрите сами, зато условия точно классные созданы.

Похожие статьи :

Новости

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Использование в строительстве и ремонте различных видов крепежных элементов является насущной по[...]
Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

В настоящее время существует немало методик и технологий, которыми пользуются строительные компа[...]
Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Каждый человек периодически задумывается о защищенности своего дома или офиса. Стандартные дверные з[...]
Счетчики: