За світильниками в інтернет огляд інтернетмагазін електротехніки 7207971 ru


Ми продовжуємо серію публікацій про пропозиції вітчизняних інтернет-магазинів будівельного устаткування, будматеріалів, електротехніки та аксесуарів. На цей раз ми розповімо про інтернет-магазині електротехніки 7207971.ru, який пропонує покупцям широкий асортимент ламп, енергозберігаючих ламп, світильників, кабелів, торшерів та іншої електротехніки. Тут можна знайти світильники для лазні та сауни, з доставкою по Москві і області і багато іншого.

Огляд інтернет-магазину електротехніки 7207971.ru

Ті, хто вже визначився з вибором світильника, можуть відразу ж перейти до пункту вибору товару, а також до розділу Розпродаж, де містяться товари за дуже апетитним цінами. Світлове обладнання зручно розбито по категоріях. У їх числі Світильники, Лампи, Системи для прокладання кабелю, Низьковольтна апаратура, Щитове обладнання, Інструмент, Ліхтарики, батарейки та багато іншого. Зазначимо, що кожен розділ має свої підрозділи.

Наприклад, в категорії Лампи представлені такі групи товарів, як Лампи енергозберігаючі, Лампи світлодіодні (LED), Лампи люмінесцентні, Лампи галогенні та інше.

Огляд інтернет-магазину електротехніки 7207971.ru

Є і вузькоспеціалізовані групи товарів, які згруповані за цільовим призначенням, наприклад, світильники для саду та парку, з доставкою по Москві і області. Так що, навіть якщо ви шукайте спеціалізоване обладнання або лампи під нестандартний цоколь, потрібний товар напевно знайдеться.

Важливий момент, на якому акцентує увагу адміністрація магазину, — це допомога у виборі. Справа в тому, що роботу професіоналів в сфері світлового обладнання супроводжує безліч специфічних термінів, малозрозумілих пересічному обивателю.

Тому продавець, в даному випадку, виступає в ролі хорошого радника. Газова суміш, номінальна напруга, різновиди світлодіодів — покупцеві зовсім необов'язково вникати в суть цих складнощів. Досить викласти консультанту свої вимоги до системи або конкретного джерела світла, і одержати оптимальний результат.

Огляд інтернет-магазину електротехніки 7207971.ru

Відзначимо важливу перевагу інтернет магазину 7207971.ru — ціни. Товар представлений на віртуальній вітрині з мінімальною націнкою. Звичайні лампочки можна придбати тут за ціною всього від 10 рублів.

Енергозберігаючі — від 87 рублів.

Крім, власне, світлових приладів, в асортименті магазину представлено чимало супутніх товарів та аксесуарів, починаючи від класичних розеток та подовжувачів, і закінчуючи щитовим обладнанням, інструментами та інш. Це ще один вагомий аргумент, щоб відразу закупити все необхідне, заощадивши гроші на доставці і самостійних поїздках за світловими приладами в будівельні супермаркети.

Похожие статьи :

Новости

Дизайн интерьера в стиле прованс.

Дизайн интерьера в стиле прованс.

Прованский стиль в интерьере характеризуется как бы выцветшими на солнце оттенками с отдельными вкра[...]
Покупаем угловой диван в интернет-магазине: что нужно помнить

Покупаем угловой диван в интернет-магазине: что нужно помнить

Двадцать первое столетие – это время, когда каждый из нас может купить все, что ему нужно даже не вы[...]
Канализационные пластиковые люки - практичность и органичность для сада или парка

Канализационные пластиковые люки - практичность и органичность для сада или парка

Люки канализационные полимерные (садовые) – современное решение в комплектации подземных коммуникаци[...]
Счетчики: