Водостоки основне призначення та різновиди


Грамотно обладнана водостічна система відіграє не меншу роль, ніж якісні покрівельні матеріали покрівлі. В іншому випадку, навіть сама якісна черепиця або інше покрівельне покриття швидко вийдуть з ладу під натиском рясних опадів.

Водостоки: основне призначення та різновиди

Головний елемент водостічних систем — власне, водостоки, по яких вода стікає з покрівлі і одразу надходить по трубах у відстійники або дренажну систему, звідки згодом благополучно поступає в грунт або потрапляють в зливову каналізацію. Водостічні системи розраховані на відведення дощових вод, а також талих вод і снігу з даху будівлі.

В першу чергу, водостоки захищають покрівлю та фасади будівлі. Частково захист поширюється на облицювання цоколя і фундамент. Якщо в будинку є підвал, то грамотний відведення талих вод дозволить тримати його в сухості та чистоті навіть під час танення снігів.

За своєю структурою водовідведення поділяються на дві категорії: лінійні і точкові. Перші являють собою систем плоских ухилів і дренажних жолобів. В якості матеріалу найчастіше виступає пластик, бетон, полімербетон. Також до складу водовідведення входять люки, декоративні решеточку, завдяки яким в систему не потрапляє сміття.

Вода виводиться за допомогою такого водовідведення в дренажну систему, а потім — в зливову каналізацію.

Точковий водовідвід має принципово іншу структуру і більш поширений. У даній системі на поверхні водозбору потрібно встановити спеціальний конвертний ухил, а в місцях перетину ухилів — власне, водозбір. Точковий водовідвід можна встановлювати під дахами, під поливальні кранами і т.п.

Похожие статьи :

Новости

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Использование в строительстве и ремонте различных видов крепежных элементов является насущной по[...]
Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

В настоящее время существует немало методик и технологий, которыми пользуются строительные компа[...]
Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Каждый человек периодически задумывается о защищенности своего дома или офиса. Стандартные дверные з[...]
Счетчики: