Водостоки основне призначення та різновиди


Грамотно обладнана водостічна система відіграє не меншу роль, ніж якісні покрівельні матеріали покрівлі. В іншому випадку, навіть сама якісна черепиця або інше покрівельне покриття швидко вийдуть з ладу під натиском рясних опадів.

Водостоки: основне призначення та різновиди

Головний елемент водостічних систем — власне, водостоки, по яких вода стікає з покрівлі і одразу надходить по трубах у відстійники або дренажну систему, звідки згодом благополучно поступає в грунт або потрапляють в зливову каналізацію. Водостічні системи розраховані на відведення дощових вод, а також талих вод і снігу з даху будівлі.

В першу чергу, водостоки захищають покрівлю та фасади будівлі. Частково захист поширюється на облицювання цоколя і фундамент. Якщо в будинку є підвал, то грамотний відведення талих вод дозволить тримати його в сухості та чистоті навіть під час танення снігів.

За своєю структурою водовідведення поділяються на дві категорії: лінійні і точкові. Перші являють собою систем плоских ухилів і дренажних жолобів. В якості матеріалу найчастіше виступає пластик, бетон, полімербетон. Також до складу водовідведення входять люки, декоративні решеточку, завдяки яким в систему не потрапляє сміття.

Вода виводиться за допомогою такого водовідведення в дренажну систему, а потім — в зливову каналізацію.

Точковий водовідвід має принципово іншу структуру і більш поширений. У даній системі на поверхні водозбору потрібно встановити спеціальний конвертний ухил, а в місцях перетину ухилів — власне, водозбір. Точковий водовідвід можна встановлювати під дахами, під поливальні кранами і т.п.

Похожие статьи :

Новости

Какая компания занимается продажей дешевых авиабилетов в Румынии?

Какая компания занимается продажей дешевых авиабилетов в Румынии?

Высокая конкуренция на рынке проездных документов подстегивает многие компании умалчивать о скрытых [...]
Достоинства трековых светильников

Достоинства трековых светильников

Трековые светильники широко используются для освещения модных бутиков, картинных галерей, салонов кр[...]
Hotels.tickets.ua: сервис бронирования гостиниц по интересной цене

Hotels.tickets.ua: сервис бронирования гостиниц по интересной цене

Вы часто отправляетесь за границу и в другие города? Тогда необходимо раз и навсегда сделать правиль[...]
Счетчики: