Види водостічних систем, їх плюси


Види водостічних систем, їх плюсиПри будівництві власного будинку треба відповідально підходити до вибору водостічної системи. Вона повинна витримувати не сприятливі природні впливи, відводити дощову, талу воду. Будівельна індустрія пропонує багато видів водостічних систем: пластикові, мідні, а також металеві. Який вид самий вигідний та ефективний?

Варто зазначити, що водостічну систему рекомендується купувати у у цієї компанії, зверніть увагу також на кровельний матеріал. Так ви абсолютно точно підберете необхідний вид, колір, а також підходяще кріплення водостоку.

Пластикові водостоки

Плюси таких водостоків: витримують ультрафіолетові промені, а також не сприятливі природні явища. Дуже прості в установці, монтаж може провести людина без досвіду. Пластикові водостоки не піддаються корозії, саме тому води дуже популярні не тільки серед спеціалістів-будівельників, а також населення. Вони вважаються прекрасною альтернативою системам з металу, продаються по досить низькій ціні. Акцентувати увагу варто на те, що пластик при перепаді температури може деформуватися. Тому багато виробників водостічних систем виготовляють спеціальні запчастини з резиновими ущільнювачами, це треба для того, щоб труби мали вільну фіксацію.

Металеві водостоки


Металеві водостічні системи виготовляють із оцинкованої сталі, покритої полімерним полівінілхлоридом. Товщина листа приблизно 0,5 мм, завдяки цьому конструкція стає міцною, витримує нагрузки снігу і льоду. З внутрішньої і зовнішньої сторони наноситься покриття ПВХ, саме воно і витримує шкідливий вплив природних явищ і ультрафіолетового випромінювання, це допомагає захистити метал від іржі і корозії. Варто акцентувати увагу на те, що також є металеві водостоки з полімерним покриттям, вони утримують сміття і листя, яке потрапляє в труби. Зверніть увагу, що ринва металева на КвадратБуд представлена в асортименті.

Мідні водостоки


Не велика кількість людей вибирають саме мідні водостоки. Справа в тому, що коштують вони дуже дорого. Будівельники з великим досвідом роботи радять саме їх, бо вони мають велику кількість плюсів. Довговічність — строк експлуатації становить більше 10 років. Висока міцність не тільки самих водостоків але й кріплень Такі водостоки витримують великі пориви вітру і сильний дощ. Стильний дизайн, адже мідь буває різних кольорів. Такий матеріал — справжня прикраса будинку.

Похожие статьи :

Новости

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Использование в строительстве и ремонте различных видов крепежных элементов является насущной по[...]
Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

В настоящее время существует немало методик и технологий, которыми пользуются строительные компа[...]
Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Каждый человек периодически задумывается о защищенности своего дома или офиса. Стандартные дверные з[...]
Счетчики: