Види натяжних потолків


defaultПрактично будь-який виріб має кілька видів залежно від будь-яких основних ознак. Говорячи про натяжні стелі можна розповісти про те, що це ціна класифікується за двома ознаками:
за способом кріплення;
по виду матеріалу.
Класифікація по виду матеріалу

Якщо розрізняти стелі по виду використаного при виготовленні матеріалу, то виділяють полотна, виконані з поліефірної тканини і м’якого полівінілхлориду (ПВХ). Говорячи про ПВХ можна відзначити, що матеріал виходить в результаті з’єднання між собою вінілової плівки. Максимальна ширина одного рулону даного полотна може досягати 2 метрів. Саме тому практично в будь-якій кімнаті, де встановлені глянсові або матові натяжні стелі з ПВХ можна побачити сполучні шви. Однак, справедливості ради слід сказати що ці зварні шви практично не видно і їх можна побачити тільки при ретельному вивченні полотна.

Інший вид даного вироби проведений із застосуванням поліефірної тканини, яка для поліпшення своїх властивостей, в процесі розробки проходить ретельну поліуретанову просочення. Полотно, виконане з подібної тканини, часто називають безшовними, так як на відміну від виробу з м’якого полівінілхлориду на її поверхні відсутні навіть малопомітні шви. Також серед переваг тканинного полотна можна виділити можливість виробництва рулонів різної ширини. При цьому мінімальна ширина складає 0,5 метри.
Класифікація за способом кріплення

Також натяжні стелі класифікуються за способом кріплення. Так, за цією ознакою вони поділяються на два види: гарпуни і безгарпунний.

Гарпунний метод кріплення полотна передбачає спорудження по всьому периметру приміщення спеціального каркаса, який має в поперечному перерізі форму гарпуна. Такий спосіб кріплення досить поширений, але деякі фахівці вважають за краще проводити установку стелі за іншою методикою.

Безгарпунний метод може проводитися двома способами. Одним фахівці використовують клинове кріплення, а інші закріплюють полотно за допомогою гнучкого шнура або як ще називають цю методику кулачковим способом.

Неважливо, який вид обробки ви виберете, глянсові або матові натяжні стелі, важливо серйозно підійти до процесу вибору дослідної компанії, яка реалізовуватиме офіційну сертифіковану продукцію. Виявити шахрая досить просто, у нього не буде фірмової упаковки зі знаками бренду, він не зможе надати сертифікати на дилерську діяльність від імені фірми, а також не буде мати документи на реалізовану продукцію.

Если вам нужно постоянное автономное электричество то дам совет. Дизель электростанции для дома можно просто приобрести. При этом гарантируется доставка домой.

Похожие статьи :

Новости

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Использование в строительстве и ремонте различных видов крепежных элементов является насущной по[...]
Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

В настоящее время существует немало методик и технологий, которыми пользуются строительные компа[...]
Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Каждый человек периодически задумывается о защищенности своего дома или офиса. Стандартные дверные з[...]
Счетчики: