Від виділеного сервера до власної серверної створюємо оптимальні умови для обладнання


Як правило, в компанії є кілька варіантів організації своєї мережевої інфраструктури. На початковому етапі завжди можна обмежитися універсальним і безпрограшним варіантом — орендувати виділений сервер. Такі послуги надає безліч компаній, наприклад, ЗАТ «Діджитал Нетворк» (http://www.di-net.ru) відрізняється вигідними цінами в поєднанні з високою надійністю серверів.

Ви не обмежені регіоном, оскільки послуга повністю працює у віддаленому режимі. Крім того, компанії не потрібно вкладати в обладнання та обладнати серверну на своїй території.

Від виділеного сервера до власної серверної

Однак у міру зростання бізнесу, ростуть і обсяги переданих / прийнятих даних. У такий період виділеного сервісу стає недостатньо, і для підтримки бізнес-процесів, а також безперебійного виконання клієнтських запитів до корпоративного сайту, компанії потрібно переходити на власні сервера, обладнавши серверну кімнату на своїй території.

Під серверної кімнатою мається на увазі приміщення, завдання якого — розміщення комп'ютерного обладнання, різних серверних стійок, кабелів, підключень і іншого. До такого приміщенню фахівці висувають особливі вимоги, які слід обов'язково врахувати. В першу чергу, мова йде про оптимальній температурі для роботи серверного обладнання, щоб уберегти його від перегріву. Така температура становить 20 градусів Цельсія.

Особливо важливо підтримувати таку температуру постійною і в жаркі літні місяці.

Другий важливий чинник — рівень вологи, який повинен підтримуватися в межах 40-55%. Мінімум — 30%, але ніяк не нижче. Відзначимо, що більш висока вологість призведе до утворення конденсату і виведення з ладу важливого обладнання.

А якщо вологість виявиться недостатньою, це може призвести до проблем з електростатичними розрядами.

Похожие статьи :

Новости

Види водостічних систем, їх плюси

Види водостічних систем, їх плюси

При будівництві власного будинку треба відповідально підходити до вибору водостічної системи. Вона п[...]
Плотные окна - как избежать ошибок монтажа

Плотные окна - как избежать ошибок монтажа

Хотя лето подходит к концу, вы еще имеете время, чтобы подготовить свой дом к осенне-зимнему сезону.[...]
Что лучше металлочерепица или композитная черепица

Что лучше металлочерепица или композитная черепица

Информация: Сайт xatakryta.com Какая крыша лучше эксплуатируется? Из мягкой кровли или композитной [...]
Счетчики: