Вибір типу теплиці і системи автоматичного провітрювання


Вибір теплиці-відповідальний крок, при якому необхідно врахувати особливості даної ділянки, його розташування відносно будинку, сторін світу і т.д. Теплиці розрізняють за типом каркаса (дерев'яний, металевий) та різновиди покриття (плівка, скло, пластик).

Вибір типу теплиці і системи автоматичного провітрювання

Важливу роль відіграє система автоматичного провітрювання теплиці, яка практично незамінна для будь-яких теплиць, які використовуються в середній смузі Росії, де пристойну частину року земля покрита снігом, а клімат досить жорсткий. Автоматичне провітрювання теплиць є основним профілем роботи багатьох компаній, серед яких хорошу репутацію на ринку заслужила фірма Ваша теплиця (http://vasha-teplitsa.ru/). Системи автоматичного провітрювання теплиць бувають різними, в основному, вони різняться в залежності від кліматичних умов, в яких буде використовуватися та чи інша теплиця.

Дерев'яні каркаси легко піддаються зборці, але відрізняються малим терміном експлуатації і поганою теплопровідністю. Металеві каркаси, як правило, виготовляються з алюмінію і оцинкованої сталі. За своїми властивостями вони міцні і довговічні, мають високу теплопровідність.

Теплиці з плівковим покриттям менш затратні, легкі в роботі. Більш дорогий і довговічною є полімерна плівка. У зимовий період плівкове покриття демонтують через дії атмосферних явищ і, як правило, низьких температур.

Скляні теплиці мають цілий ряд переваг: володіють високою прозорістю, добре пропускають ультрафіолетові випромінювання, не вимагають демонтажних робіт. До недоліків відноситься висока ціна матеріалів а також часта заміна битких стекол. Екологічно безпечним є стільниковий карбонат.

Матеріал витримує сильні навантаження вітру, не горить, добре зберігає тепло, термін експлуатації може скласти до 20 років. Найдорожча за матеріалами різновид теплиць.

Похожие статьи :

Новости

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Использование в строительстве и ремонте различных видов крепежных элементов является насущной по[...]
Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

В настоящее время существует немало методик и технологий, которыми пользуются строительные компа[...]
Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Каждый человек периодически задумывается о защищенности своего дома или офиса. Стандартные дверные з[...]
Счетчики: