Вибір і різновиди електродрилів шуруповерт перфоратор міксер


Один з найпопулярніших інструментів використовують у будівництві — це електродриль. За допомогою такої дрилі можна зробити практично все. Сучасні електродрилі включають в себе багато функцій, саме з цього електродриль — практично незамінна річ в ремонті. Про те, як вибрати дриль можна почитати на безлічі тематичних ресурсів, наприклад, на http://land-page.ru.

До речі, ті, хто проживає в Самарі можуть тут же і замовити даний інструмент.

Вибір і різновиди електродрилів

Ми ж зупинимося на ключових аспектах і коротко розглянемо такі популярні різновиди електродрилів, як шуруповерт, перфоратор і дриль-міксер.

Шуруповерт. Такий дрилем не важко зібрати до прикладу диван. Шуруповерт допомагає закручувати й викручувати шурупи, просвердлювати отвори в меблів.

Саме такі моделі володіють легким вагою і мальенькімі розмірами. Так само є можливість використання акумулятора, що власне позбавляє вас від зайвих проводів. Але не варто шуруповертом свердлити отвори в стінах.

Перфоратор. Це ідеальний для того щоб просвердлити отвори в цегляних, а так само бетонних стінах. Можна придбати електродриль з функцією включення режиму перфоратора.

Додаткові насадки можуть йти в комплекті або ж їх можна купити. Вони дозволять використовувати для розрізання труб невеликого розміру, так само їх можна використовувати для заточування ножів або видалення покриттів з різних поверхонь.

Дриль-міксер. Такі електродрилі можуть перемішувати різного виду розчини, наприклад: фарба, гіпс або цемент. У такий електродрилі є додаткова ручка, яка легко знімається.

Такі дрилі не придатні для цегельних і бетонних стін.

У дрилів, а також перфораторів існують характеристики, необхідні при виборі інструмента. Швидкість обертання, максимальний діаметр для свердління й потужність.

Дрелі працюють від електричної мережі і від акумуляторів. У бездротового інструменту відсутні дроти і не потрібно розетка, але в таких дрилях невелика потужність і акумулятори не дуже дешеві.

Вибір електродрилі. Існує два види інструментів: побутовий і професійний. Побутові електродрилі мають низьку якість збірки і матеріалів. Призначені на певний вид роботи, про це чітко написано в документації додається до дриля.

Електроінструмент професіонала відрізняється якісною зборкою і високою надійністю.

Працювати інструментом слід не більше 3-4 годин на день, обов'язково з перервами. Якщо ви розраховуєте використовувати електродриль набагато рідше, то можна і обійтися побутової моделлю.

Похожие статьи :

Новости

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Использование в строительстве и ремонте различных видов крепежных элементов является насущной по[...]
Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

В настоящее время существует немало методик и технологий, которыми пользуются строительные компа[...]
Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Каждый человек периодически задумывается о защищенности своего дома или офиса. Стандартные дверные з[...]
Счетчики: