Устаткування для складу металеві стелажі підйомники та інше


При оренді або будівництві нового складу компанії завжди стикаються з пошуком і установкою необхідного обладнання. На цьому етапі ніхто не застрахований від помилок, особливо, якщо компанія — новачок у цій справі і поки не має досвідчених фахівців з логістики в штаті.

Устаткування для складу

Роботу в рамках складу слід розглядати виходячи з основних процесів. Це, так звана, ланцюжок вантажообігу, яка включає в себе вантаження і розвантаження машин, переміщення товарів всередині складу і, власне, їх зберігання.

Зберігання — найбільш складна частина. Тут нам можуть знадобитися стелажі металеві складські, якщо вони не були встановлені в приміщенні раніше. При в'їзді в нове приміщення слід також звертати увагу на якість підлог, розташування стелажів (між ними має бути достатня відстань), висоту, на яку потрібно піднімати вантажі й наявність обладнання для їх підйому.

Для роботи з великими й важкими вантажами, в першу чергу, будуть потрібні спеціальні складські навантажувачі. Це досить габаритне обладнання, тому, якщо площа складу невелика, доведеться задуматися про альтернативи. Деякі логісти вважають, що на невеликих складах оптимальний варіант — ручні гідравлічні штабелери або їх електричні аналоги. А для переміщення вантажів у рамках складу, будуть потрібні самохідні або гідравлічні візки.

Вибір між типами візків також залежить від специфіки зберігається вантажу. Єдиний нюанс — для ефективного використання візків підлоги в приміщенні повинні бути максимально гладким. В ідеалі — наливними.

Для навантаження і розвантаження автомобілів теж передбачено специфічне обладнання. Але спочатку потрібно оцінити, можливо, справа обійдеться звичайної ручної вантаженням, якщо товар не дуже важкий і габаритний. Вибір конкретної моделі залежить від того, чи необхідно, щоб навантажувач заїжджав в машину.

Можливо, в якості альтернативи підійдуть навантажувальні естакади, висоту яких можна регулювати на свій розсуд.

Похожие статьи :

Новости

Види водостічних систем, їх плюси

Види водостічних систем, їх плюси

При будівництві власного будинку треба відповідально підходити до вибору водостічної системи. Вона п[...]
Плотные окна - как избежать ошибок монтажа

Плотные окна - как избежать ошибок монтажа

Хотя лето подходит к концу, вы еще имеете время, чтобы подготовить свой дом к осенне-зимнему сезону.[...]
Что лучше металлочерепица или композитная черепица

Что лучше металлочерепица или композитная черепица

Информация: Сайт xatakryta.com Какая крыша лучше эксплуатируется? Из мягкой кровли или композитной [...]
Счетчики: