Укладання плитки на підлогу люки для плитки та інші особливості


До підлогової плитці, особливо на кухні, звичайно висувають більш серйозні умови, ніж до тієї. яка кріпиться на стінах. Передбачається, що вона буде міцною, оскільки постійно витримує тиск, а також зносостійкою. Важливу роль відіграє і підготовка підстави. Якщо це традиційна стяжка на основі цементу, то потрібно, щоб вона була суха.

Останнє передбачає практично місячну витримку для повного висихання.

Люки для плитки

Окрему увагу потрібно приділити такій деталі, як люк для плитки. У ванних кімнатах або кухнях без люка не обійтися, оскільки під ним найчастіше знаходяться вентилі стояків, крани та інші елементи інженерних конструкцій. Чому це так важливо?

Та тому, що люк повинен бути замаскований під плитку і, по можливості, прихований від сторонніх очей.

Спеціальні склади MAPEI для виготовлення стяжок «Mapecem Pronto» і «Topcem Pronto» дозволяють укладати плитку вже через 3-4 години («Mapecem Pronto»), або через 24 години («Topcem Pronto»).
Керамічний граніт — сучасний матеріал, що володіє мінімальним водопоглинанням і високою зносостійкістю, що володіє вражаючими технічними властивостями, краще інших матеріалів підходить для укладання на підлогу в місцях з підвищеним навантаженням. Багато хто віддає перевагу укладати його на підлогу в кухні.

Однак необхідно враховувати, що керамічний граніт, водопоглинання якого близько до нуля, вимагає укладання на клеї, які мають високий показник адгезії (зчеплення) — вище 1,4 Н / ММІ. Якщо розмір плитки не перевищує 40х40 см, можна використовувати клей «Adesilex P9», який дозволяє укладати плитки керамічного граніту на підлоги з підігрівом і на вже існуючу керамічне облицювання підлоги. Плитку великого формату, 60Х60 см і більше, бажано укладати на еластичні двокомпонентні склади, наприклад, клеї «Kerabond» з латексної добавкою «Isolastic».

Спеціально для укладання керамічного граніту і плитки великих форматів на підлогу компанія MAPEI розробила клей з швидким часом набору міцності «Adesilex P4». Його можна використовувати при влаштуванні підлог, що обігріваються та укладанні плиток на вже існуючу облицювання. Особливість цього складу полягає в тому, що його можна використовувати також і для локального згладжування нерівностей і вирівнювання підстав.

Для вирівнювання основи складу можна наносити в декілька шарів, але за умови, що раніше нанесений шар вже встиг затвердіти. Укладати плитку на поверхню, підготовлену за допомогою «Adesilex P4», можна через 3-4 години.

Похожие статьи :

Новости

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Использование в строительстве и ремонте различных видов крепежных элементов является насущной по[...]
Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

В настоящее время существует немало методик и технологий, которыми пользуются строительные компа[...]
Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Каждый человек периодически задумывается о защищенности своего дома или офиса. Стандартные дверные з[...]
Счетчики: