Технології та матеріали для утеплення балконів


Роблячи ремонт у своїй квартирі ми часто, крім усього іншого, приділяємо велику увагу додатковій обробці балкона. Оздоблення балкона або лоджії за допомогою дерев'яних і пластикових конструкцій дозволяє не тільки надати йому більш облагороджений зовнішній вигляд, але і утеплити балкон, а також позитивно відбивається на загальному температурному режимі в будинку або квартирі.

Технології та матеріали для утеплення балконів

Сьогодні утеплення балконів передбачає установку дерев'яного та пластикового каркасу, на який для пароізоляції кріпиться фольга або поліетилен. Зверху кріпиться безпосередньо утеплювач і гідроізолятор. В ролі останнього може виступати, наприклад, руберойд.

На підлогову поверхню експерти радять класти настил з жорсткого утеплювача. У той же час, для стін і стелі рекомендується використовувати такі легкі матеріали, як мінеральна вата.

На наступному етапі підбирається матеріал безпосередньо для обшивки стін. Тут все залежить від дизайнерських переваг замовника. Наприклад, хорооім вибором вважається дерево. Більш доступно і практично — пластик.

Можна використовувати звичайну вагонку, виготовлену за стандартами євро. Дошка з такою вагонки може похвалитися відсутністю сучків і різних плям, тобто, однотонної акуратною забарвленням. Вагонка цікава ще й тим, що вона счітаетcя відносно простим матеріалом для обробки.

Вважається, що євровагонка, придатна для обробки балконів, ділиться на три основні класи: А, В і С. Диференціація завічіт від експлуатаційних характеристики матеріалу. Початковий базовий рівень якості — це клас С. На такий вагонке допустимі нерівності або нещільне прилягання матеріалу. Далі слід клас B. Він характеризується щільним приляганням дощок один до одного і відсутністю тріщин.

Нарешті, найбільш якісна вагонка класу А характеризується практично ідеальною гладкістю і рівномірним кольором. Але і стоімоть такого матеріалу для обшивки балконів найбільш висока.

Похожие статьи :

Новости

Плотные окна - как избежать ошибок монтажа

Плотные окна - как избежать ошибок монтажа

Хотя лето подходит к концу, вы еще имеете время, чтобы подготовить свой дом к осенне-зимнему сезону.[...]
Что лучше металлочерепица или композитная черепица

Что лучше металлочерепица или композитная черепица

Информация: Сайт xatakryta.com Какая крыша лучше эксплуатируется? Из мягкой кровли или композитной [...]
Авиабилеты на разные направления по выгодным ценам

Авиабилеты на разные направления по выгодным ценам

В настоящее время многие люди достаточно часто путешествуют. Для поездки можно использовать разные в[...]
Счетчики: