Qr література


Класики були б шоковані, якби могли уявити собі, що їхні твори будуть друкувати не тільки у вигляді книг з красивим палітуркою, але ще й у вигляді видань, де текст буде замінений таким зображенням, як QR код. Це, швидше за все, данина моді, так як практичної значущості такі видання не мають, проте вони користуються попитом. Якщо врахувати, що перша книга, виконана з використанням технології QR code є твором мініатюристів, то можна зрозуміти, як гарний і цікавий цей незвичайний сувенір. Примітно, що новинка з'явилася не за кордоном і не стала гордістю японських, або американських винахідників, ця інновація родом з Омська. Її творці вже є уславленими майстрами, які вміють створювати міні-книги, читання яких можливе тільки при наявності лупи.

Натхненням для незвичайного формату літератури стала творчість Пушкіна, а саме, поема «Євгеній Онєгін». Всі коди є робочими, і після зчитування відкриваються у вигляді чотиривіршів. Познайомтеся і з іншими цікавими випадками застосування кодувань на сайті qrcode.by.

На території Білорусі поки аналогічних за величиною і вмістом книг немає. Однак, і тут широко використовуються дані кодування. Поки що це невід'ємна частина сучасної реклами, іміджу великих компаній, і туристичного сервісу. В Мінську розвивається поширення карт міста у вигляді чорно-білих кодів.

Існуючу на сьогоднішній день QR книгу не варто розглядати як суто літературного об'єкта, скоріше, це засіб самовираження та сучасного мистецтва, яке має оригінальне оформлення і ще більш незвичайне зміст. Чи стане поема Пушкіна в міні-форматі єдиною, або покладе початок серії мініатюрних книг? Поки не відомо. Цілком імовірно, що такий незвичайний формат допоможе прилучити до читання сучасне покоління, яке все рідше і рідше береться за книгу, воліючи електронні ресурси.

Розвиток матричного кодування у літературній сфері могло б дозволити створити змістовні і не займають багато місця енциклопедії, в яких замість статей, що займають кілька сторінок, могли б розташовуватися невеликі коди, при зчитуванні переводять на потрібну статтю, або сторінку. Це відмінний варіант для сучасних школярів і студентів, яким до душі інновації і модні новинки в області технологій.

Похожие статьи :

Новости

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Использование в строительстве и ремонте различных видов крепежных элементов является насущной по[...]
Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

В настоящее время существует немало методик и технологий, которыми пользуются строительные компа[...]
Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Каждый человек периодически задумывается о защищенности своего дома или офиса. Стандартные дверные з[...]
Счетчики: