Пластикові труби види та переваги


Одна з найгостріших проблем у нашій державі — організація по-справжньому ефективних і довговічних трубопроводів. Звичайні чавунні і сталеві труби, використовувані у нас повсюдно, до нещастя, просто не справляються зі зростаючими навантаженнями, і навряд чи здатні похвалитися неабияким строком служби.
У більш прогресивних ж державах, краща альтернатива металевим трубопроводам вже давно знайдена. Синтетичні труби, на щастя, позбавлені величезної кількості недоліків своїх сталевих і чавунних аналогів, через що є прекрасною заміною металу.

Пластикові труби: види і переваги

Детальну інформацію про трубах різних типах можна отримати на незалежних спеціалізованих сайтах. Наприклад, основна тематика сайту http://mnogo-trub.ru/ — труби різних типів, нюанси вибору труб та інше. З нотаток, опублікованих на сайті можна дізнатися багато цікавого про різні види труб, нюансах їх вибору та експлуатації.

Виділяють основні типи пластикових труб:

ПВХ труби
Металопластикові труби — повинно бути, самий популярний тип пластикових труб, представлений на сучасному ринку. Металлопласт вже досить давно підтвердив статус так сказати народного матеріалу, хоча, не позбавлений і цілого ряду недоліків. На жаль, ПВХ труби придатні виключно для організації каналізаційних систем і абсолютно не підходять для цілей водопостачання.

Відомо, що полівінілхлорид при контакті з гарячою водою може набувати небезпечних властивостей, а тому, пити воду з ПВХ труб категорично не рекомендується. Крім цього, кріплення труб з металлопласта увазі не застосування фітингів і муфт, а лише використання клею, який, як правило, не в змозі забезпечити надійну ізоляцію. Тому, купити пластикові труби ПВХ буде розумним лише для організації систем каналізації, на заміну недовговічним чавунним.

Поліетиленові труби
Поліетиленові труби — повинно бути, саме розумне рішення для створення холодного водопостачання. Для підземного трубопроводу, рішення більш раціонального елементарно не відшукати, тому як труби з поліетилену можуть функціонувати при температурах аж до-20С. Тим не менш, для неізольованих систем труби з поліетилену краще не використовувати, через те, що підвищена температура елементарно деформує структуру ПЕТ.

Те ж можна сказати і про ультрафіолеті, так що, якщо і застосовувати труби з ПЕТ, то тільки в ізольованому вигляді і виключно для холодного водопостачання.

Металополімерні труби
Металополімерні труби несуть в основі все той же поліетилен, за винятком того, що, що він використовується вже не у відкритому вигляді. Ізоляція металополімерних труб — це кілька шарів клейового складу і фольги. Фольга та клей створюють міцну багатошарову конструкцію, придатну і для гарячого, і для холодного водопостачання.

Багатошарові полімерні пластикові труби купити нерідко виходить вигідніше, через їх універсальності і можливості застосування одного виду труб для самих різних цілей. Однак, за кращу практичність ви будете змушені трохи доплатити.

Поліпропіленові труби
Практика свідчить, що найбільш прогресивний вид труб, представлений на сьогоднішній день — це труби поліпропіленові. Поліпропілену не потрібна ізоляція, внаслідок того, що він украй стійкий до зовнішніх впливів. Крім того, поліпропіленові труби відрізняються невисокою теплопровідністю, завдяки чому, не конденсують вологу, що робить їх самими ефективними для опалювальних систем.

Габарити у них також можуть бути самими різними, тому поліпропілен застосуємо для систем практично будь-якого призначення і масштабів.

Як бачите, більш ефективна альтернатива металевим трубам існує. І нехай пластикові труби також не ідеальні, все ж, за низкою показників, вони в рази обіграють будь-які, навіть найбільш якісні чавунні чи сталеві труби.

Похожие статьи :

Новости

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Использование в строительстве и ремонте различных видов крепежных элементов является насущной по[...]
Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

В настоящее время существует немало методик и технологий, которыми пользуются строительные компа[...]
Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Каждый человек периодически задумывается о защищенности своего дома или офиса. Стандартные дверные з[...]
Счетчики: