Планування кухні правило золотого трикутника


Розробити планування кухні, щоб вона була красивою зовні, зручною для господині і затишною для домашніх — завдання не з простих. Ще складніше розставити всю кухонне начиння і меблі так, щоб все необхідне для господині було під рукою. Крім того, потрібно врахувати, що особливу атмосферу на кухні створює локальне підсвічування.

Кухня.  Обідні групи для кухні

Планування кухні, фотографії інтер'єру кухні, колір меблів і посуду, розміри і форма кухонного столу — ці питання інтереси для кожного, хто зіткнувся з процесом створення своєї кухні.
За законами проектування, саме функціональність управляє плануванням кухні. Для створення продуманої ергономіки існує навіть розроблене фахівцями «правило золотого трикутника» в плануванні кухні. При такому розташуванні меблів обідні групи для кухні розміщуються трохи в стороні або в центрі кухонного простору, в залежності від його величини.

Кухня.  Обідні групи для кухні

«Правило золотого трикутника» полягає в тому, щоб розділити робочі зони, згідно їх функцій — окремо зону зберігання продуктів (холодильник), зону миття (мийка) і підготовки продуктів (частина стільниці для нарізки) і місце їх приготування (плита, духовка). При такому розміщенні найбільш зручною буде кутова (П-подібна або Г-подібна) форма кухні. Довжина кожної зони має бути в рамках 1,2-2,5 м.

Похожие статьи :

Новости

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Использование в строительстве и ремонте различных видов крепежных элементов является насущной по[...]
Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

В настоящее время существует немало методик и технологий, которыми пользуются строительные компа[...]
Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Каждый человек периодически задумывается о защищенности своего дома или офиса. Стандартные дверные з[...]
Счетчики: