Планування кухні правило золотого трикутника


Розробити планування кухні, щоб вона була красивою зовні, зручною для господині і затишною для домашніх — завдання не з простих. Ще складніше розставити всю кухонне начиння і меблі так, щоб все необхідне для господині було під рукою. Крім того, потрібно врахувати, що особливу атмосферу на кухні створює локальне підсвічування.

Кухня.  Обідні групи для кухні

Планування кухні, фотографії інтер'єру кухні, колір меблів і посуду, розміри і форма кухонного столу — ці питання інтереси для кожного, хто зіткнувся з процесом створення своєї кухні.
За законами проектування, саме функціональність управляє плануванням кухні. Для створення продуманої ергономіки існує навіть розроблене фахівцями «правило золотого трикутника» в плануванні кухні. При такому розташуванні меблів обідні групи для кухні розміщуються трохи в стороні або в центрі кухонного простору, в залежності від його величини.

Кухня.  Обідні групи для кухні

«Правило золотого трикутника» полягає в тому, щоб розділити робочі зони, згідно їх функцій — окремо зону зберігання продуктів (холодильник), зону миття (мийка) і підготовки продуктів (частина стільниці для нарізки) і місце їх приготування (плита, духовка). При такому розміщенні найбільш зручною буде кутова (П-подібна або Г-подібна) форма кухні. Довжина кожної зони має бути в рамках 1,2-2,5 м.

Похожие статьи :

Новости

Канализационные пластиковые люки - практичность и органичность для сада или парка

Канализационные пластиковые люки - практичность и органичность для сада или парка

Люки канализационные полимерные (садовые) – современное решение в комплектации подземных коммуникаци[...]
Шторы «день-ночь» – современный выбор для декорирования окон

Шторы «день-ночь» – современный выбор для декорирования окон

«День-Ночь» или «зебра» - жалюзи, пользующиеся огромной популярностью не только в офисах, но и в жил[...]
Види водостічних систем, їх плюси

Види водостічних систем, їх плюси

При будівництві власного будинку треба відповідально підходити до вибору водостічної системи. Вона п[...]
Счетчики: