Переваги огорож з профнастилу


По надійності паркан із профнастилу практично не поступається кованим парканів. При співвідношенні ціна — якість він ідеально підходить для заміських будинків і дач. Однак складно назвати його привабливим, але якщо з'єднати його з якимись схожими за типом матеріалами, то вийде цілком гідна огорожа.

Переваги огорож з профнастилу

Що ж можна віднести до переваг такого забору?

По-перше, це міцність і довговічність. Термін експлуатації може досягати 30 років і більше — це буде залежати від клімату і середовища, в якій встановлено паркан. Наприклад, вітер з морського узбережжя, який містить вологу й сіль, або аміак і кислота з заводу, розташованого поруч згубно впливають на матеріал.

Не варто скидати з рахунків і опади.

Всі перераховані фактори скорочують термін експлуатації забору і можуть стати причиною утворення корозії металу. Для боротьби з негативним впливом існує достатня кількість методів. Наприклад, можна застосовувати оцинковану сталь для всіх елементів забору, включаючи стовпи для нього. Так само практикується покриття матеріалу захисними лакофарбовими і полімерними плівками. Стійку сутичку фарби і поверхні металу дозволить забезпечити порошковий метод забарвлення.

Серед компаній, що пропонують антивандальні огорожі на основі профнастилу та інших матеріалів, відзначимо ТОВ «СК-Профкомплект» (http://skprofkomplekt.ru/). Компанія спеціалізується на металевих виробах, таких, як огородження, перила, сталеві металоконструкції та інше. серед переваг співпраці відзначимо високу якість продукції і доступні ціни.

Говорячи про таку якість забору, як звукоізоляція, необхідно відзначити, що використовуються для будівництва матеріали не особливо добре виконують функцію звукопоглинання. Зазвичай, у таких зборах застосовується звичайна оцинкована сталь, необхідна для самого заснування огорожі, і чорний метал — для виготовлення направляючих. Варто відзначити, що замість чорного металу для направляючих стали використовувати капелюшні профілі, виготовлені з того ж самого оцинкованого металу.

Це дозволяє в більшій мірі поліпшити витривалість даної конструкції до корозії, але ніяк не вплине на звукоізоляційні властивості.

Звукоізоляція паркану з профнастилу досягається завдяки технології установки, в процесі якої відбувається так зване відсікання внутрішньої території ділянки від шумів, що доносяться з вулиці. Сьогодні часто можна спостерігати огородження з металу з заокругленнями догори, які стоять на узбіччях автомагістралей. Принцип їх установки ідентичний: звуковий потік прямує вгору. У цьому випадку основне завдання полягає в збереженні цілісності листа, так як будь-яке отвір може стати марним.

Так само необхідна стійка фіксація на стовпах для запобігання шуму з вулиці та вібрації сталевого листа через потоків вітру.

Похожие статьи :

Новости

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Использование в строительстве и ремонте различных видов крепежных элементов является насущной по[...]
Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

В настоящее время существует немало методик и технологий, которыми пользуются строительные компа[...]
Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Каждый человек периодически задумывается о защищенности своего дома или офиса. Стандартные дверные з[...]
Счетчики: