Переваги мідних труб в системах водяного опалення


Мідні труби яиляютчя відмінним провідником тепла, саме тому вони використовуються в системах підлогового опалення, а іноді і забезпечують рівномірний нагрів стіни. Отже, які ж переваги надають мідні труби?

Переваги мідних труб в системах водяного опалення

У системах підлогового опалення, як правило, використовуються м'які мідні труби в пластиковій оболонці. Завдяки спеціальному процесові виробництва у вигляді котушки, ці труби неймовірно гнучкі і пластичні. Найбільш часто іспользуеются труби розмірами 12 × 0,7 і 14 × 0,8.

 Це мідна трубка з тонкою стінкою, вага якої на 50% легше, а ціна — на 40% нижче, ніж у класичних труб, використовуваних в системах опалення. Більш докладну інформацію про технічні вимогам до таких трубах можна отримати на сайтах підрядників, наприклад, http://www.teplokazani.ru/ та інших. Тут можна отримати кваліфіковані поради та ознайомитися з необхідними параметрами комплектуючих системи опалення.

Нерідко мідні труби використовують і під внутристенной опаленні, по точно такою ж схемою, що і в підлоговому. Зазвичай цей метод застосовується для ефективного обігріву великих приміщень, коли одного лише теплої підлоги недостатньо.

У системах підлогового опалення на основі мідних труб використовуються перемикачі з подвійним елементом ущільнення на основі ущільнювальної стрічки. Герметичність досягається за рахунок щільного з'єднання металу внутрішньої мідної трубки і ущільнювача, а також пластикової оболонки.

Серед усього іншого популярності мідних труб сприяє їх висока теплопровідність. Секції мідних труб володіють надійними кріпленнями, вони максимально стійкі до корозії, адже мідь відноситься до кольорових металів, крім того, їх поверхня покривається спеціальним захисним шаром на основі оксидів. Він захищає мідну поверхню від подальшого окислення.

Мідні труби також володіють стійкістю до високих температур, а також дозволяють спользовать у водяній системі різні присадки, які перешкоджають замерзанню води в системі. У цьому їх важлива перевага перед сталевими трубами, які схильні до корозії під дією води і кисню.

Похожие статьи :

Новости

Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Каждый человек периодически задумывается о защищенности своего дома или офиса. Стандартные дверные з[...]
Тепловые завесы, характеристика

Тепловые завесы, характеристика

Тепловые завесы - специальное приспособление, которое устанавливается над дверными проемами. Обратит[...]
Cистемы видеонаблюдения: 4 совета по установке

Cистемы видеонаблюдения: 4 совета по установке

На сегодняшний день установка видеокамеры является одним из самых популярных методов обеспечения[...]
Счетчики: