Освітлення стелі


3615При декорі приміщення важливим пунктом є освітлення. Для будь-якого типу приміщення підбирається відповідна підсвічування. Правильно підібране освітлення допомагає приховати недоліки площі і підкреслити достоїнства інтер’єру. Крім традиційного освітлення, в наш час існує величезний вибір різноманітних світильників. Використання сучасних систем освітлення урізноманітнює навіть самий нудний інтер’єр.

При натяжній стелі правильно підібране освітлення створить індивідуальність і неповторність дизайну. Потрібно правильно розрахувати кількість світильників, підібрати вид і розташування в приміщенні. На практиці найпоширенішим способом освітлення залишається центральне, тобто використання люстр. При натяжних стелях частіше використовують підвісні люстри. Вони більш практичні і добре вписуються в характер стель. Монтаж їх відбувається при підвішуванні на гак, який закріплений в базовій стелі. При цьому в полотні робиться отвір для гака.

Популярним додатком до центрального висвітленню є установка точкових світильників. Вони не тільки підвищують інтенсивність освітлення, а і розділяють простір на функціональні зони. Це служить відмінним варіантом декору.

Найбільш ефектним способом підсвічування стелі на сьогоднішній день є застосування світлодіодних стрічок. Вони зручні своєю гнучкістю, легко монтуються в будь-які конструкції. Світлодіодні стрічки економні в енергоспоживанні і мають довгий термін служби.

При декорі стелі можливе використання оптоволоконних ниток. Зараз популярне «зоряне небо» досягається саме поєднанням фотодруку на полотні, внутрішнього підсвічування і оптоволоконних ниток. Воно створює неповторний світловий ефект.

Желаете, получить красоту в доме с помощью кафеля, тогда дам вам один совет. На кафель — aquacity.com.ua есть, при этом там огромный выбор, и очень приятные цены. Заходите и сами в этом убедитесь. Мне лично понравилось.

Похожие статьи :

Новости

Тепловые завесы, характеристика

Тепловые завесы, характеристика

Тепловые завесы - специальное приспособление, которое устанавливается над дверными проемами. Обратит[...]
Cистемы видеонаблюдения: 4 совета по установке

Cистемы видеонаблюдения: 4 совета по установке

На сегодняшний день установка видеокамеры является одним из самых популярных методов обеспечения[...]
Какая компания занимается продажей дешевых авиабилетов в Румынии?

Какая компания занимается продажей дешевых авиабилетов в Румынии?

Высокая конкуренция на рынке проездных документов подстегивает многие компании умалчивать о скрытых [...]
Счетчики: