Оформляємо сад у східному стилі щебінь гравій і валуни


Скелі, щебінь і каміння в оточенні дивовижних рослин асоціюються у нас з дикою природою. Ці матеріали допоможуть вас оформити свій сад в японському вишуканому стилі, надавши йому неповторного колориту.

Оформляємо сад у східному стилі: щебінь, гравій і валуни

Камені — хороший матеріал для оформлення саду, природний і легкодоступний. Ви можете легко знайти великі і маленькі камені, сланець, гальку і гравій різних сортів. Вони можуть бути основою для цікавих композицій: натуралістичної, мінімалістичною і по-японськи витонченою.

Щебінь — як альтернатива природним камінню

Якщо підходящих природних каменів немає, підійде і звичайний щебінь, який часто стає основою для бетону. Такий щебінь можна використовувати для оформлення присадибних ділянок в строгому урбаністичному стилі, або ж для оформлення доріжок. Цінова перевага теж на стороні щебеню.

Адже ціна щебеню на порядок нижче декоративних природних валунів, тим більше його не буде потрібно дуже багато. Головне, звернутися в компанію, яка пропонує гарний асортимент різновидів гранітного щебеню або щебеню більш специфічних гірських порід.

Природні камені і валуни — як їх використовувати

Якщо ви працюєте з природними каменями, намагайтеся підбирати такі, які мають однакове походження. Використання надлишкової кількості гірських порід різних за кольором, фактурі і формі (наприклад, округлі камені, льодовикові), створить відчуття хаосу.

Оформляємо сад у східному стилі: щебінь, гравій і валуни

Великі валуни повинні домінувати, але при цьому повинні бути присутніми і інші елементи. Наприклад, галька та гравій особливо важливо, якщо ви створюєте велику конструкцію. Якщо ви хочете використовувати кілька каменів, можна застосувати принцип з трьох елементів. Коріння цієї конструкції йдуть до початку філософії Дзен.

Цей принцип рекомендує створити композицію з трьох елементів або груп різної висоти і різних форм. У японській культурі вони мають символічне значення: небо — найвища вертикальна частина, нижня — людина, і найнижчий рівень — землю.

Рослини на доріжках з гравію

Рослини, що ростуть з гравійних доріжок, повинні утворювати щільні композиції. Щоб виглядати привабливо, ви повинні деякий час їх підрізати. Маленькі камені (галька, гравій та пісок) є хорошим матеріалом для покриття поверхні грунту між рослинами.

У багатьох композиціях у саду можна зробити так, щоб рослини наче б росли прямо з гравію поверхні. Такий шар з дрібних каменів, не тільки зменшує випаровування поверхні, але також ефективно пригнічує ріст бур'янів.

Оформляємо сад у східному стилі: щебінь, гравій і валуни

Похожие статьи :

Новости

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Использование в строительстве и ремонте различных видов крепежных элементов является насущной по[...]
Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

В настоящее время существует немало методик и технологий, которыми пользуются строительные компа[...]
Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Каждый человек периодически задумывается о защищенности своего дома или офиса. Стандартные дверные з[...]
Счетчики: