Облицювання будинку цегла і плитка Стахановського цегельного заводу


Двоскатний цегла Стахановський цегельний завод для обробки огорожі

Облицювання — Завершальний етап будівництва, який формує естетичний вигляд будинку і ділянки. Сьогодні на українському ринку представлений широкий вибір облицювальних матеріалів. Один з відомих вітчизняних виробників — ТОВ «Стахановський цегельний завод», що спеціалізується на виготовленні облицювальної цегли та плитки різних модифікацій.

Нещодавно компанія випустила нову лінійку облицювальної плитки і одноглавого і двосхилого цегли.

Одноглавий і двоскатний цегла Стахановський цегельний завод

Однак слід пам'ятати, що це, перш за все, облицювальний матеріал, а не будівельний цегла. Одноглавий цегла з гладкою фактурою виробник рекомендує використовувати для облицювання малих архітектурних форм, кутів будівель, віконних і дверних прорізів. Купити такий цегла можна безпосередньо у виробника або у компаній, які професійно займаються поставками цегли.

А двоскатний цегла послужить для обробки верхній частині огорожі. Облицювальна плитка «Міні» з розмірами 120х65х24 мм копіює цегляну кладку. Облицювальний матеріал виробляється з екологічно чистого матеріалу вапняку-черепашника.

При виготовленні облицювальної цегли використовується метод напівсухого гіперпресування без додавання барвників і синтетичних пластифікаторів. Кожен цегла має індивідуальну фактуру за рахунок застосування технології механічного відколу.

Характеристиками одноглавого і двосхилого цегли виробник, Стахановський цегельний завод, пишається: міцність на стиск — 250 кгс/см2, морозостійкість — більше 50 циклів, точність розмірів — 0 ± 1 мм.

Скільки коштує облицювання вдома? Ціна цегли від виробника (Стахановський цегельний завод): одноглавий цегла — 2,8 грн., Двоскатний цегла — 1,7 грн., Плитка облицювальна «Міні» — 0,46 грн.

Похожие статьи :

Новости

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Использование в строительстве и ремонте различных видов крепежных элементов является насущной по[...]
Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

В настоящее время существует немало методик и технологий, которыми пользуются строительные компа[...]
Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Каждый человек периодически задумывается о защищенности своего дома или офиса. Стандартные дверные з[...]
Счетчики: