Облаштування житла для оренди


Облаштування житла для орендиЯк облаштувати квартиру для здачі в оренду
Ви тільки почали займатися подобовою орендою житла? Кожному орендодавцю варто порадити перед тим, як подавати оголошення про свою квартиру, гарно її облаштувати. Адже саме від зовнішнього вигляду приміщення залежатиме кількість майбутніх клієнтів.

Облаштування житла для оренди

Багато початківців в такому бізнесі, як подобова оренда квартир, вдаються до крайнощів. Одні роблять в квартирі дорогий сучасний ремонт і вважають, що майбутнім орендарям може знадобитися абсолютно все з техніки. Вони скуповують кондиціонери, відеомагнітофони, телевізори, кавоварки, м’ясорубки і т.п. В результаті витрачені гроші на облаштування житла повертаються дуже довго. Адже такий орендодавець і ціну на квартиру ставить відповідну, а клієнтів на дороге житло знаходиться мало.
Інші ж намагаються зекономити на всьому: привозять старі меблі з дачі, роблять бюджетний ремонт, а з техніки купують тільки мінімальний набір необхідного. Звісно, якщо поставити на таке житло не більше 100 грн. за добу, можливо, і на нього знайдуться свої клієнти. Але якщо хочеться заробляти стабільно, варто таки подумати над тим, щоб довести зовнішній вигляд квартири до нормального.
То як все-таки оптимально облаштувати квартиру подобово? На кухні обов’язково повинні бути, крім стандартного набору меблів, плита, холодильник, мікрохвильова піч, електрочайник, новий посуд.
Жилу кімнату необхідно обставити якісними меблями, причому необов’язково, щоб вони були дорогими (зараз нескладно знайти і бюджетні варіанти). В приміщенні краще поставити саме ліжко, а не диван. Адже і туристам, і тим, хто приїхав у робоче відрядження на кілька днів потрібен здоровий сон. Продивившись оголошення на сайті оренди нерухомості day.lun.ua, легко помітити, що подобове житло у Львові частіше здається саме з ліжками, а не розкладними диванами.
У квартирі також повинен бути телевізор. Зараз досить рідко можна зустріти варіанти житла без цього звичного всім атрибуту. Сантехніка повинна бути у відмінному стані, щоб при її користуванні орендарями не виникало ніяких проблем.
І насамкінець важлива порада. Більшість клієнтів орендувавши квартиру подобово, звісно, будуть вдячні власнику і за наявність бойлеру з гарячою водою і за якісну каву в шафі. Але, як показує досвід, найчастіше орендарів турбує, чи є в квартирі доступ до Інтернету. Тому пароль до wi-fi краще всього написати на видному місті.

Похожие статьи :

Новости

Тепловые завесы, характеристика

Тепловые завесы, характеристика

Тепловые завесы - специальное приспособление, которое устанавливается над дверными проемами. Обратит[...]
Cистемы видеонаблюдения: 4 совета по установке

Cистемы видеонаблюдения: 4 совета по установке

На сегодняшний день установка видеокамеры является одним из самых популярных методов обеспечения[...]
Какая компания занимается продажей дешевых авиабилетов в Румынии?

Какая компания занимается продажей дешевых авиабилетов в Румынии?

Высокая конкуренция на рынке проездных документов подстегивает многие компании умалчивать о скрытых [...]
Счетчики: