Як влаштований лайтбокс і які їхні різновиди


Від великої кількості реклами на вулицях сучасних міст голова йде обертом. Іноді хочеться, щоб цих світяться різнокольорових написів було менше. Але, як тільки у вас з'являється свій бізнес, наприклад, ресторан або кіоск, ставлення до реклами кардинально змінюється. «Точка зору залежить від точки сидіння», — кажуть у народі, і це якраз той випадок.

Якщо до цих пір ви ніколи не стикалися з рекламними форматами і носіями, ми коротко розповімо про їх основних різновидах і допоможемо визначитися з вибором.

Як влаштований лайтбокс і які їхні різновиди

Світлові короби — Використовуються на вулицях міст найбільш часто. Тут є безліч варіантів розміру та конструкції, в тому числі, інтегровані світлові короби (лайтбокси), які дозволять перехожим бачити вашу рекламу і в темний час доби. Крім того, лайтбокси відносно дешеві, і це теж їх безперечний плюс.

Виробляє світлові короби цілий ряд компаній, так що можна легко підібрати оптимальний варіант у співвідношенні ціна / можливості.

У своїй основі лайтбокс — Це ящик, який може мати різну форму і розмір. Спереду він напівпрозорий. Тут може використовуватися, як скло, так і спеціальна тканина з ескізом рекламного макету.

Усередині знаходяться лампи денного світла.

Різновиди лайтбоксів
Основні два типи лайтбоксів — односторонні і двосторонні. Нескладно здогадатися, що в другому випадку пристрій дозволяє транслювати рекламу з обох сторін. Правда, і ціна тут вище.
По частині використовуваного матеріалу, лайтбокси можуть використовувати алюмінієвий профіль, а також оцинкований лист або профільований метал.

Сьогодні популярність набувають фігурні лайтбокси, головна перевага яких — нестандартна форма у вигляді овалів, трикутників і інших геометричних фігур.

Похожие статьи :

Новости

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Использование в строительстве и ремонте различных видов крепежных элементов является насущной по[...]
Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

В настоящее время существует немало методик и технологий, которыми пользуются строительные компа[...]
Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Каждый человек периодически задумывается о защищенности своего дома или офиса. Стандартные дверные з[...]
Счетчики: