Як вибрати енергозберігаючі лампи


При виборі енергозберігаючої лампи, спочатку необхідно визначитися з температурним режимом, що впливає не тільки на технічні особливості лампи, але й на загальний тон освітлення. Помічено, що лампи з холодним світлом значно підвищують працездатність співробітників офісів і установ, а лампи теплих і природних тонів сприяють затишку і розслабленню організму.

Як вибрати енергозберігаючі лампи

Сьогодні різні енергозберігаючі світлодіодні лампи пропонує безліч компаній. Хорошим асортиментом може похвалитися Росдальстрой. Тут можна підібрати світлодіодні лампи у відповідності зі своїми завданнями і зробити покупку.

Компанія працює, як з роздрібними клієнтами, так і з оптом, гарантуючи якість продукції, гарантію та відповідність ГОСТам, а також доступні ціни. В асортименті є широкий спектр LED-освітлювальних приладів, прожекторів, ламп та інш.

У житлових кімнатах квартир необхідне застосування ламп з температурою розжарювання в 2700-3300К, а в приміщеннях ванних кімнат або санвузлах найкраще використання ламп, що дають освітлення денного світла в 4200-5400К, що дозволяє бачити дрібні проблеми, пов'язані із зовнішнім виглядом.

Лампи з плавним стартом, коли приблизно на протязі двох хвилин відбувається розігрівання, набагато переважніше, тому що такий вид включення дає можливість використовувати лампу більш тривалий період.

Не варто застосовувати лампи різного типу, що може призвести до погіршення зору. Для одного приміщення найкраще вибрати лампи однакової кольорової температури. Слід зазначити, що світлодіодні лампи на сьогоднішній день є кращою маркою даної продукції.

Для визначення колірної температури і колірної передачі енергозберігаючих ламп існує встановлена маркування. При виборі лампи, краще всього віддати перевагу класу 800. Тут перша цифра говорить про передачі кольору, а дві інші про температуру переданого світла.

Всі лампи повинні мати заводське маркування і знак РСТ. Якщо маркування у даного товару відсутнє, то це може бути підробка.

Похожие статьи :

Новости

Тепловые завесы, характеристика

Тепловые завесы, характеристика

Тепловые завесы - специальное приспособление, которое устанавливается над дверными проемами. Обратит[...]
Cистемы видеонаблюдения: 4 совета по установке

Cистемы видеонаблюдения: 4 совета по установке

На сегодняшний день установка видеокамеры является одним из самых популярных методов обеспечения[...]
Какая компания занимается продажей дешевых авиабилетов в Румынии?

Какая компания занимается продажей дешевых авиабилетов в Румынии?

Высокая конкуренция на рынке проездных документов подстегивает многие компании умалчивать о скрытых [...]
Счетчики: