Gsm сигналізації від компанії secur ltd


Раніше були більш спокійні часи, ніж сьогодні, тому люди не боялися, не закривати двері, якщо йдуть з дому ненадовго. Можна було вискочити в магазин, сходити до сусідів і не закривати двері, випадки проникнення в будинок злодіїв були досить рідкісні. Також люди не боялися відкривати незнайомцям двері, не боялися давати комусь свої ключі, не встановлювали залізні двері і так далі. Але зараз величезна кількість зловмисників, тож кожен має подбати про захист свого будинку. Питання про безпеку зараз стоїть на першому місці. Всі люди шукають надійну компанію, в якій можна буде придбати хорошу систему безпеки за доступними цінами. Такий надійною компанією є компанія Secur Ltd. Ми є надійним партнером для кожного бажаючого купити прекрасне устаткування безпеки за доступними цінами.

Однією з найпопулярніших у нас систем забезпечення безпеки є GSM сигналізація. Це надійне обладнання, яке просто встановлюється за лічені хвилини. Принцип дії GSM сигналізації дуже простий: у момент проходження зловмисників на територію, що охороняється, сигналізація оповіщає господаря про спробу проникнення на територію шляхом СМС або дзвінка на мобільний телефон. GSM сигналізація має безліч переваг:

1. Без технічних знань і практичних навичок така система безпеки монтується дуже швидко. Навіть абсолютно недосвідчений користувач може самостійно встановити сигналізацію. Комплект сигналізації спочатку готовий до роботи, тому не треба нічого паяти і настроювати, можна відразу встановити систему і користуватися нею. Так ви зможете заощадити великі гроші на установник (приблизно 50-150 відсотків від ціни сигналізації).

2. Щомісячна абонплата не потрібно, що буває при установці звичайної сигналізаційної охоронної системи. Коли GSM сигналізація спрацьовує, то ви зможете вирішити: викликати охорону, міліцію або самому приїхати. Тому щомісячна оплата праці охоронної бригади не потрібно.

3. Телефонна лінія теж не потрібно. Завдяки цьому можна по всій Україні встановлювати сигналізацію, в будь-яких місцях проживання і відпочинку, де відсутня телефонна лінія. І є можливість управління GSM сигналізацією з будь-якого місця світу, використовуючи мобільний телефон.

Ще одні важливі системи захисту — ціни на домофони доступні практично кожному. Одного разу придбавши домофон за розумною ціною, ви будете захищені назавжди від вторгнень незнайомців, від крадіжок і зломів, від вандалізму в під'їздах багатоповерхових будинків. Ми продаємо різні види домофонів. Великою популярністю користуються відеодомофони, вони контролюють вхід і вихід людей в будинок і перешкоджають вторгненню зловмисників. Викличні панелі для відеодомофонів — основна частина всієї системи, вони використовуються для зв'язку відвідувача з господарем квартири. Викличні панелі для відеодомоф ¬ онів являють собою маленьку панель, на якій розташовані: кнопка виклику, кнопки для набору номера квартири, магнітний зчитувач, відеокамера.

Придбання домофону — правильний вибір, так як вхідні двері вашого будинку буде завжди захищена, і ніхто не зможе пробратися всередину приміщення. Домофон — це цілодобовий контроль входу людей в приміщення, простота управління і легкість експлуатації. Звертайтеся в компанію Secur Ltd — у нас на домофони ціни найкращі. Звертаючись в нашу компанію, ви отримаєте величезний вибір товару, найостанніші моделі систем безпеки, висока якість продукції та багато іншого.

Здобувайте системи безпеки в нашій компанії. Тільки у нас доступні ціни та високу якість.

Похожие статьи :

Новости

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Использование в строительстве и ремонте различных видов крепежных элементов является насущной по[...]
Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

В настоящее время существует немало методик и технологий, которыми пользуются строительные компа[...]
Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Каждый человек периодически задумывается о защищенности своего дома или офиса. Стандартные дверные з[...]
Счетчики: