Дитячі ліжечка для новонароджених (двох'ярусні трансформери) як вибрати і купити?


detskie-krovatki Дитячі ліжечка для новонароджених (двох'ярусні, трансформери) як вибрати і купити?

У недавні часи існувало чітке розмежування двох видів дитячих ліжечок: для тільки що з'явилися на світ малюків призначалися ліжечка для новонароджених, а для більш старших карапузів — дитячі ліжечка «для дошкільнят». Сьогодні уявлення про дитячих ліжечках зазнало значних змін. Сучасний ринок дитячих меблів пропонує величезне різноманіття дитячих ліжечок, які з легкістю можуть змінювати свою структуру і функціонал, а тому мають можливість суміщати в собі обидві вищеназвані функції — дитина може спати в таких ліжках з самого народження і протягом багатьох років.

У сучасному уявленні немає чіткого визначення поняттю «ліжечко для новонароджених », оскільки таке втрачається за кількістю форм, дизайнерських рішень, особливостей конструкції виробів. Але, тим не менш, критерії застосовні до якісної сучасної ліжечку для новонароджених залишаються непорушними: стійкість, міцність, комфорт, функціональність.

Двох'ярусні дитячі ліжечка

Особливою популярністю користуються двох'ярусні дитячі ліжечка, які можна використовувати і в якості комфортного спального містечка і для новонароджених, і, кажучи фольклорним мовою, «на виріст». Тому двох'ярусні ліжечка стають популярними не тільки в тих сім'ях, де з'явилися на світ близнюки або погодки, але і в тих сім'ях, де росте всього лише один єдиний дитина. При цьому той ярус «двоповерхової» дитячого ліжечка, який залишається вільним від спільного призначення, може служити вельми своєрідним містечком для ігор і забав дітки, коли він трохи підросте і зможе самостійно пересуватися на ніжках.

dvuhyarusnaya2 Дитячі ліжечка для новонароджених (двох'ярусні, трансформери) як вибрати і купити?

Дитячі ліжечка-трансформери

Не менш цікаві сучасні ліжечка-трансформери mibb, здатні виконувати безліч функцій (все залежить від конкретної моделі). Так, ліжечко для новонародженого з часом може бути легко і спокійно трансформована в диванчик або стаціонарну ліжечко для більш дорослого малюка. Практично всі моделі ліжечок-трансформерів здатні змінювати власні розміри: так, ліжечко для новонароджених стандартного в цьому випадку розміру 120 на 60 сантиметрів може з легкістю змінювати свої габарити до стандартного розміру дитячого ліжечка — 190 на 90 сантиметрів.

Мабуть, найбільш зручним механізмом, що дозволяє при необхідності змінювати розмірні характеристики ліжечок-трансформерів, є викочування механізм, за яким «працюють» і його дорослі аналоги (софа, каскад і т.д.). принцип функціонування механізму викочування досить простий, але тим не менш, дуже безпечний: з ліжечка висувається плоска поверхня, а на її місце укладаються подушки або матрац. Така ліжечко-трансформер може служити карапузові починаючи з його народження і до самої шкільної пори, тому покупка такої конструкції є досить економічною.

transformer Дитячі ліжечка для новонароджених (двох'ярусні, трансформери) як вибрати і купити?

Безпечна установка і експлуатацію дитячого ліжечка

Ліжечко для немовлят можна встановити або в окремій кімнаті, призначеній під «дитячу», або поряд з великою батьківської ліжком. У першому випадку батькам варто серйозно задуматися про придбання радіоняні — незамінного приладу, службовця в цілях безпеки малюка. Крім того, вибравши «окремий» варіант, батькам слід передбачити і наявність у дитячій кімнаті спеціального спального місця для мами — на всяк випадок.

У другому випадку, звичайно, можна обійтися і без нього, адже дитинка перебуває поряд з мамою, яка може прокинутися за першим покликом малюка.

Ліжечка для новонароджених Гандилян, як правило, оснащуються високими спинками і спеціальними безпечними боковинами, виконуваними їх дерев'яних або пластикових планок або рейок. Цей критерій слід обов'язково враховувати при виборі тієї або іншої моделі ліжечка для новонароджених, навіть найсучаснішого зразка.

gandilyan Дитячі ліжечка для новонароджених (двох'ярусні, трансформери) як вибрати і купити?

Крім того, слід мати на увазі, що і сама ліжечко, і всі її приналежності повинні в обов'язковому порядку періодично провітрюватися і перевірятися на предмет чистоти. Не зайвим буде подбати про те, щоб ліжечко для новонародженого (і всі постільні приналежності) була виконана з екологічно безпечних матеріалів. Найкраще буде придбати ліжечко для немовлят, виконану з бруса або багатошарової фанери.

Врахуйте, що природні матеріали, такі як сосна, дуб, вільха, бук і т.д. — Це запорука фізичного і розумового здоров'я вашого чада.

Похожие статьи :

Новости

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Использование в строительстве и ремонте различных видов крепежных элементов является насущной по[...]
Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

В настоящее время существует немало методик и технологий, которыми пользуются строительные компа[...]
Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Каждый человек периодически задумывается о защищенности своего дома или офиса. Стандартные дверные з[...]
Счетчики: