Design Living Tendency в Києві


Початок жовтня традиційно ознаменувалося виставкою Design Living Tendency, яка в цьому році зібрала більше чотирьохсот компаній — виробників меблів і комплектуючих, текстилю та декору з України, Німеччини, Росії, Італії, Туреччини, Польщі, інших країн. Епіцентром події став проект «Театр Сучасного Дизайну», на сцені якого архітектори та дизайнери представили свої інсталяції. Авторами робіт були: Яна Осипенко, Олександр Махно, Сергій Махно, Марина Черкашина та Ірина Завгородня, Тетяна Радунцева, Ганна Манакова, Антоніна Дубас, Юрій Цегла, Настася Амаі, Юлія Кононенко, Євгеній Литвиненко, Віктор Пузур, Сольмаз Фуляді, Наталія Соловйова, Валерія Коваль, Ірина Абрамова. Сцена Театру також стала місцем проведення ряду семінарів та майстер-класів від провідних європейських фахівців.

Особливий інтерес викликав майстер-клас Джулії Джерози — фахівця в галузі проектування та дизайну temporary space (Департамент INDACO Politecnico di Milano, Італія). Організатори виставки (ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок») анонсували проект Ukrainian Design Days 2013 і презентували интерьерную премію Interium 2013, які пройдуть в березні в рамках форуму KIFF 2013.

Design Living Tendency в Києві

На початку вересня в Мілані, на території виставкового центру Rho, традиційно проходить виставка товарів для дому Macef. Двічі на рік виробники демонструють свої новинки в розділах HomeDecor, TablewareKitchenware, Gifts, Silver — and Bijoux. Цієї осені усе відповідало заздалегідь озвученого кредо форуму — нові ідеї, рішення та проекти.

Крім новинок від провідних італійських виробників, було представлено також кілька свіжих ідей і від організаторів виставки, компанії Acropoli. Серед них — виставкова площадка AbitaMi lab в рамках Macef, креативне простір Via Maestra і проект Opera Italiana. Головна мета вищеперелічених інновацій — популяризація італійського дизайну в світі. У вересневому форумі Macef взяли участь понад півтори тисячі компаній.

Перевага була за італійськими брендами, але все ж двадцять відсотків експозиції склали компанії з Німеччини, Франції, Іспанії, Голландії та Індії.

Похожие статьи :

Новости

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Использование в строительстве и ремонте различных видов крепежных элементов является насущной по[...]
Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

В настоящее время существует немало методик и технологий, которыми пользуются строительные компа[...]
Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Каждый человек периодически задумывается о защищенности своего дома или офиса. Стандартные дверные з[...]
Счетчики: