Цегляна піч кам'янка з водогрійним баком для лазні характеристики і монтаж


Найчастіше банні печі кам'янки не тимчасового дії роблять із цегли. У них товсті стіни, які довго зберігають тепло та забезпечують потрібну тривалість дії сауни (лазні).

На відміну від каменок постійної дії, обсяг кам'яного палива в цегляній кам'янці більший. Межі температур нагрівання кам'яного палива: 1100 ° C — внизу печі, 600 ° C — вгорі печі. При певних температурах сажа на каменях випалюється, роблячи камені чистими.

Цегляна піч кам'янка з водогрійним баком для лазні

Кам'яне паливо в печі кам'янці повинно закриватися щільною металевою дверцятами. Відкривати її можна лише після згорання всій кам'яної засипки.

Якщо ви відокремте камені від димових газів хорошою плитою, то у вас буде можливість підтоплювати піч під час відпочинку в лазні. За таких умов ваша піч має можливість стати піччю змішаного режиму дії.

Ще одна зручна річ — водогрійний бак. Зручність в тому, що під час опалення лазні ви можете паралельно нагрівати воду до необхідних вам температур. Місткість бака — 50-60 літрів.

Процес монтажу печі кам'янки можна розбити на такі пункти:

  1. Фундамент. Для того щоб уникнути осідання, нахилу і розтріскування кам'янки фундамент потрібно влаштовувати, заглиблюючи його не менш ніж на 70 сантиметрів і, не пов'язуючи фундаменти печі з фундаментом лазні.
  2. Кладка стін печі.
  3. Категорично протипоказано робити стіни печі з дірчастої або силікатної цегли. Дані будівельні матеріали не витримають високих температур і зруйнують вашу конструкцію.
  4. Для того щоб закінчити кладку печі успішно і без сюрпризів, потрібно використовувати тільки глиняний розчин (пісок і глина в кількості 1:1 або 2:1)
  5. Монтаж всіх приладів.

При кладці необхідно в належних місцях встановлювати водогрійні коробки, засувки, дверки, плити і т.д. Тому що в подальшому можуть виникнути складнощі.

Для будівництва печі вам буде необхідний червоний і вогнетривка цегла (ні в якому разі не дірчастий і не силікатний)

Витрата дров та кам'яної засипки в середньому становить 15 кг / год.

Похожие статьи :

Новости

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Использование в строительстве и ремонте различных видов крепежных элементов является насущной по[...]
Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

В настоящее время существует немало методик и технологий, которыми пользуются строительные компа[...]
Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Каждый человек периодически задумывается о защищенности своего дома или офиса. Стандартные дверные з[...]
Счетчики: