Цегла керамічна технологія виробництва ціни розміри


Багато фахівців вважають справжнім цеглою керамічний. Цей будматеріал має червоний колір, а також відмінні характеристики. Стандартний розмір цього матеріалу 250-120-65 мм. Такий цегла називають одинарним.

Також існує подвійний цегла, який має розмір 250-120-138 мм. Він вигоді тим, що дозволяє економити кошти і час на споруду необхідної конструкції.

Цегла керамічна

Детальну інформацію про сферу застосування тих чи інших різновидів цегли можна отримати на численних спеціалізованих ресурсах про будівництво, наприклад, http://pro-kirpichi.ru/, де зібрано чимало цікавих відомостей про цегляній кладці, цегельних заводах і самостійної укладанні цеглини.

Колір матеріалу залежить від складу сировини, а саме глини. Як правило, після її випалювання виходить виріб «цегляного» кольору. Існують глини, які після термообробці здобуваю білий, жовтий або абрикосовий колір.

Варто відзначити, що колір на технічні характеристики матеріалу не впливає.

За щільністю тіла цегла підрозділяється на повнотіла і пустотіла. Прийнято вважати, що чим більше має порожнечі, тим вище теплоізоляційні показники цегли. Маса цього матеріалу менше, що зменшує навантаження на фундамент.

Хорошим вважається матеріал з невеликими отворами, так як при кладці вони менше забиваються розчином.
Також низьку теплопровідність матеріалу можна надати і пористістю самого виробу.

Пористість додає не тільки відмінні теплоізоляційні властивості, але і допомагає поглинати шуми. Сьогодні пористий цегла є найбільш перспективним, оскільки він має гарні міцнісні характеристики, невелика вага, а також відмінно зберігає тепло.

Важливим якістю цегли є морозостійкість. У різних регіонах нашої країни рекомендується використовувати певний вид цегли, наприклад, в Москві краще використовувати цегла з морозостійкістю в 35 циклів.

Повнотілі вироби використовуються для пристрою фундаменту, так як вони володіють більшою несучою здатністю. Варто відзначити, що такий матеріал має більшу теплопровідність, ніж пустотіла цегла. Саме тому потрібно грамотно утеплювати фундамент майбутньої будови, якщо він створений з повнотілої цегли.

Похожие статьи :

Новости

Какая компания занимается продажей дешевых авиабилетов в Румынии?

Какая компания занимается продажей дешевых авиабилетов в Румынии?

Высокая конкуренция на рынке проездных документов подстегивает многие компании умалчивать о скрытых [...]
Достоинства трековых светильников

Достоинства трековых светильников

Трековые светильники широко используются для освещения модных бутиков, картинных галерей, салонов кр[...]
Hotels.tickets.ua: сервис бронирования гостиниц по интересной цене

Hotels.tickets.ua: сервис бронирования гостиниц по интересной цене

Вы часто отправляетесь за границу и в другие города? Тогда необходимо раз и навсегда сделать правиль[...]
Счетчики: