Будинки з клеєного бруса основні переваги технології


Традиційний цегла — це вже давно не аксіома при будівництві заміських будинків. Такий сучасний матеріал, як клеєний брус, дозволяє зводити цілком практичні, довговічні і недорогі дерев'яні будинки, які обходяться на 50-70% дешевше будинків із цільного деревного бруса. При цьому, усадка будинків з клеєного бруса складає всього піввідсотка, не більше.

Будинки з клеєного бруса

Ключове питання при будівництві будинків з клеєного бруса — грамотний вибір підрядника. Хорошою репутацією на вітчизняному ринку дерев'яних будинків користується компанія Савватеева (http://www.savvateevo.ru/). Тут дадуть кваліфіковану консультацію з питань будівництва дерев'яних будинків, допоможуть визначитися з проектом, а також побудують будинок з нуля.

При цьому, компанія дає гарантію якості і довговічності конструкції.

Будинки з клеєного бруса вважаються комортабельнимі і виглядають дуже естетично. У той же час, їх теплоізоляційні властивості досить високі — навіть в умовах суворого клімату північних регіонів Росії такі будинки виявляються цілком комфортними для постійного проживання, не кажучи вже дачному форматі.

Тим не менш, в нашій країні багато хто все ще не довіряють деревині, воліючи традиційний цегла. Якщо у вас теж є сумніви, досить просто подивитися на приклад Фінляндії, де приватні будинки ось уже кілька століть в основному будують з дерева. Місцевий клімат багато в чому схожий на наш, тому страхи, що в будинку з клеєного бруса буде холодно, просто безпідставні.

Теплоізоляція будинків з клеєного бруса багато в чому перевершує традиційний масивний брус. Високий рівень теплоізоляції досягається переважно за рахунок клеєних прошарків. Крім того, в клеєному брусі немає тріщин, як у масиві.

По-друге, міцне шипове з'єднання клеєного бруса не дозволяє холодному повітрю проникнути в приміщення.

Похожие статьи :

Новости

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Использование в строительстве и ремонте различных видов крепежных элементов является насущной по[...]
Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

В настоящее время существует немало методик и технологий, которыми пользуются строительные компа[...]
Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Каждый человек периодически задумывается о защищенности своего дома или офиса. Стандартные дверные з[...]
Счетчики: