Бітумна черепиця braas katepal катепал tegola


Бітумна черепиця

Бітумна черепиця може називатися гнучкою або м'якою черепицею. Гнучка черепиця — екологічно чистий, сучасний матеріал. Широке поширення він отримав за рахунок своїх чудових якостей.

Головні переваги цього будівельного матеріалу — висока міцність, морозостійкість, абсолютна водонепроникність, неможливість лавиноподібного сходу снігу, довговічність і зручність в укладанні. 

Бітумна черепиця має багатошарову структуру: основа — склотканина або поліестер, просочений бітумом, верхнє покриття — гранули мінерального походження, пофарбовані в різні кольори. Цей шар виконує дві основні функції — декоративну і водовідштовхувальну. Нижній шар складається з резінобітума.

Він самоклеючий і вже після укладання під впливом сонячних променів з'єднає всі пластини в єдине водонепроникне покриття. Для надійності і спокою господарів можлива додаткова фіксація цвяхами.

Бітумна черепиця довговічний матеріал, який не зажадає ніякого відходу довгі роки і при цьому міцність її аніскільки не постраждає. Добірні елементи покрівлі теж досить практичні і повноцінно конкурують з бітумною черепицею по довговічності, поступаючись лише клінкеру. Різні виробники такої черепиці одностайні в одному — гарантують термін служби не менше 30 -35 років.

Всі ці роки дах будинку залишається незмінно акуратною і привабливою, тому що забарвлення досить міцна. Такий дах також не вимагає чищення.

Це покрівельне покриття розраховане на самий суворий клімат. Воно збереже всі свої найкращі якості в будь-якій кліматичній зоні. Виробники стверджують, що гнучку черепицю можна використовувати при температурі від -60 до +120 градусів за Цельсієм.

Теплоізоляційні властивості цього покриття гарантують комфорт усередині приміщень в будь-яку спеку. Ще одна важлива властивість м'якої черепиці — шумоізоляція. Така покрівля краще заглушає шум дощу і інших звуків на відміну від металевих покриттів.

Популярності бітумної черепиці додає зручність монтажу. Це покриття чудово укладається на різні, навіть найскладніші профілі даху. Їм зручно покривати найкрутіші схили, дахи химерних форм і конфігурацій.

Підставою для бітумної черепиці може служити водостійка фанера. Можливе застосування спеціального підкладкового килима, в основному, якщо ухил даху менше 18 градусів. Застосування цього матеріалу посилить герметичність покрівельного покриття в найбільш проблемних місцях покрівлі.

Похожие статьи :

Новости

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Использование в строительстве и ремонте различных видов крепежных элементов является насущной по[...]
Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

В настоящее время существует немало методик и технологий, которыми пользуются строительные компа[...]
Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Каждый человек периодически задумывается о защищенности своего дома или офиса. Стандартные дверные з[...]
Счетчики: