Арочні віконні прорізи


Вікна нестандартних форм і розмірів вимагають будівництва спеціальних віконних прорізів. Традиційні арочні отвори будуються з твердого цегли, який не тільки володіє високою міцністю, але і має ефектний вигляд. Цегляну кладку можна прикрасити каменями. Зараз найбільш популярна для обробки віконних прорізів фасадна плитка, яка може бути вирізана з натурального або штучного каменю. Двері металеві вхідні в Москві також можуть бути виконані у формі арки.

Традиційні арочні отвори рекомендується будувати в несучих стінах товщиною не менше 25 см (товщина стандартного цегли). Вони не вимагають посилення конструкції, так як їх міцність забезпечується використанням твердих матеріалів: керамічної або силікатної цегли. Кладка цегли здійснюється з застосуванням цементно-вапняного розчину.

Шви між цеглою можна робити клиноподібними (з шириною до 2 см у верхній частині і 0,5 см в нижній частині). Для надання цегляній кладці відповідної аркової форми необхідні спеціальні пристосування або саморобні трафарети з фанери, вирізані у формі арки. Щоб цегляна кладка засохла в правильній формі, стіни необхідно зробити дерев'яну підпірку.

Похожие статьи :

Новости

Дизайн интерьера в стиле прованс.

Дизайн интерьера в стиле прованс.

Прованский стиль в интерьере характеризуется как бы выцветшими на солнце оттенками с отдельными вкра[...]
Покупаем угловой диван в интернет-магазине: что нужно помнить

Покупаем угловой диван в интернет-магазине: что нужно помнить

Двадцать первое столетие – это время, когда каждый из нас может купить все, что ему нужно даже не вы[...]
Канализационные пластиковые люки - практичность и органичность для сада или парка

Канализационные пластиковые люки - практичность и органичность для сада или парка

Люки канализационные полимерные (садовые) – современное решение в комплектации подземных коммуникаци[...]
Счетчики: