Арочні віконні прорізи


Вікна нестандартних форм і розмірів вимагають будівництва спеціальних віконних прорізів. Традиційні арочні отвори будуються з твердого цегли, який не тільки володіє високою міцністю, але і має ефектний вигляд. Цегляну кладку можна прикрасити каменями. Зараз найбільш популярна для обробки віконних прорізів фасадна плитка, яка може бути вирізана з натурального або штучного каменю. Двері металеві вхідні в Москві також можуть бути виконані у формі арки.

Традиційні арочні отвори рекомендується будувати в несучих стінах товщиною не менше 25 см (товщина стандартного цегли). Вони не вимагають посилення конструкції, так як їх міцність забезпечується використанням твердих матеріалів: керамічної або силікатної цегли. Кладка цегли здійснюється з застосуванням цементно-вапняного розчину.

Шви між цеглою можна робити клиноподібними (з шириною до 2 см у верхній частині і 0,5 см в нижній частині). Для надання цегляній кладці відповідної аркової форми необхідні спеціальні пристосування або саморобні трафарети з фанери, вирізані у формі арки. Щоб цегляна кладка засохла в правильній формі, стіни необхідно зробити дерев'яну підпірку.

Похожие статьи :

Новости

Види водостічних систем, їх плюси

Види водостічних систем, їх плюси

При будівництві власного будинку треба відповідально підходити до вибору водостічної системи. Вона п[...]
Плотные окна - как избежать ошибок монтажа

Плотные окна - как избежать ошибок монтажа

Хотя лето подходит к концу, вы еще имеете время, чтобы подготовить свой дом к осенне-зимнему сезону.[...]
Что лучше металлочерепица или композитная черепица

Что лучше металлочерепица или композитная черепица

Информация: Сайт xatakryta.com Какая крыша лучше эксплуатируется? Из мягкой кровли или композитной [...]
Счетчики: