Арочні віконні прорізи


Вікна нестандартних форм і розмірів вимагають будівництва спеціальних віконних прорізів. Традиційні арочні отвори будуються з твердого цегли, який не тільки володіє високою міцністю, але і має ефектний вигляд. Цегляну кладку можна прикрасити каменями. Зараз найбільш популярна для обробки віконних прорізів фасадна плитка, яка може бути вирізана з натурального або штучного каменю. Двері металеві вхідні в Москві також можуть бути виконані у формі арки.

Традиційні арочні отвори рекомендується будувати в несучих стінах товщиною не менше 25 см (товщина стандартного цегли). Вони не вимагають посилення конструкції, так як їх міцність забезпечується використанням твердих матеріалів: керамічної або силікатної цегли. Кладка цегли здійснюється з застосуванням цементно-вапняного розчину.

Шви між цеглою можна робити клиноподібними (з шириною до 2 см у верхній частині і 0,5 см в нижній частині). Для надання цегляній кладці відповідної аркової форми необхідні спеціальні пристосування або саморобні трафарети з фанери, вирізані у формі арки. Щоб цегляна кладка засохла в правильній формі, стіни необхідно зробити дерев'яну підпірку.

Похожие статьи :

Новости

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Использование в строительстве и ремонте различных видов крепежных элементов является насущной по[...]
Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

В настоящее время существует немало методик и технологий, которыми пользуются строительные компа[...]
Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Каждый человек периодически задумывается о защищенности своего дома или офиса. Стандартные дверные з[...]
Счетчики: