7 фактів про користь хвойних дерев


У великих містах нечасто можна зустріти хвойні дерева. Найчастіше хвойні дерева можна побачити на базарі напередодні новорічних свят. Для жителів великих міст дуже корисні хвойні дерева.

У хвойному лісі дуже легко дихати. У повітрі міститься велика кількість фітонцидів — речовин, які здатні боротися з хвороботворними мікробами. Ці речовини здатні руйнувати туберкульозну паличку, санаторії для хворих на туберкульоз найчастіше знаходяться у хвойних лісах.

Вчені з'ясували, що в лісі, засадженому хвойними деревами, дуже мало бактерій, а в порівнянні з повітрям в транспорті, можна сказати, їх немає взагалі. Гуляючи в хвойному лісі, зникає втома, нервова напруга, поліпшується газообмін у легенях, людині стає легше дихати. Це дуже корисно для курців і для людей, які змушені працювати в приміщеннях, які погано провітрюють.

Звичне для всіх прикрашання ялинки в різдвяні і новорічні свята в Росії почали за часів Петра 1, він запозичив цю традицію у європейців. Ялинку було прийняти наряджати до 1918 року. У 1918 році за наказом більшовиків прикрашання новорічної ялинки було заборонено. У 1935 році людям дозволили відзначати Новий Рік.

Хвоя містить велику кількість вітаміну С. Тому хвою використовують при авітамінозі. За допомогою хвої можна перемогти цингу. Рецепт настоянки проти цинги: 4 склянки свіжої хвої заливають трьома склянками постигла кип'яченої води, наполягати необхідно три доби в темному місці, потім процідити. Необхідно приймати по півсклянки двічі на день.

Сьогодні, дуже затребувані на ринку оздоблювальних матеріалів, матеріали з натуральної деревини: дошка підлоги, вагонка, паркет, імітація бруса. Для збереження естетики підлогового покриття паркет, застосовуйте тільки якісний паркетний лак. Лак бажано використовувати багатокомпонентний, тобто високого цінового рівня.

Хвоя містить не тільки вітамін С, в хвої також є вітаміни А, В1, В2, В6, Р, К, Е РРН. Хвоя краще, ніж вітаміни, що продаються в аптеках, тому що вітаміни, які містяться у хвої, є натуральними.

У соснових шишках містяться таніни, які запобігають знищення клітин головного мозку і можуть надавати допомогу при лікуванні інсультів.

Коли почалася епідемія свинячого грипу, росіянам порекомендували надягати в громадських місцях пов'язки з марлі, які просочені маслами хвойних дерев — сосни, ялиці, модрини. Вважається, що через таку маску віруси проникнути не в змозі.

Для зняття втоми дуже корисні хвойні ванни. Хвойні ванни рекомендують людям, що страждають безсонням, при перевтомі, неврозах, вегетосудинної дистонії.

Для прийняття хвойної ванни використовують рідкий хвойний екстракт в кількості ста мілілітрів, сухий в кількості ста грамів, а також в таблетках — застосовують одну — дві пігулки. Хвойний екстракт необхідно розчинити воді, температура якої складає тридцять шостим — тридцять сім градусів. Беручи хвойну ванну, необхідно виключити зіткнення з водою ділянці серця. Ванну треба приймати близько п'ятнадцяти хвилин. Ванни можна приймати щодня, лікування триває десять — п'ятнадцять сеансів.

При подагрі і ураженнях суглобів рекомендують приймати ванни з відвару модрини.

У деревині модрини знаходиться природний антиоксидант — біофлавноід дигідрокверцетин, який сприяє підвищенню імунітету.

Похожие статьи :

Новости

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Выбираем саморезы для ремонта правильно

Использование в строительстве и ремонте различных видов крепежных элементов является насущной по[...]
Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

Как выбрать плиты перекрытия для строительства дома

В настоящее время существует немало методик и технологий, которыми пользуются строительные компа[...]
Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Электромеханические замки от фирмы "Юни Форт"

Каждый человек периодически задумывается о защищенности своего дома или офиса. Стандартные дверные з[...]
Счетчики: